لیوان مسی

فواید لیوان مسی

همانطور که میدانید مواد معدنی داخل مس برای بدن ضروری و حیاتی است و میزانی از آن برای سلامتی میتواند با استفاده از لیوان مسی برای نوشیدنی ها در بدن تامین شود داخل لیوان مسی با لایه ای از قلع پوشانده شده که اجازه نمیدهد میزان بیش از حد مس وارد آب یا نوشیدنی شود، مخصوصا برای نوشیدنی های داغ مانند چای حتما باید داخل لیوان قلع اندود باشد.

نوشیدن آب یا چای با لیوان مسی عملکرد قلب را بهبود بخشیده و شما با نشاط و با شادتر میشوید و باعث جذب بهتر مواد مغذی میشود.

 ضد میکروب بودن

لیوان مسی برای خوردن آب مفید است زیرا به دلیل خاصیت ضد میکروب بودن مس میکروارگانیسم ها و سموم موجود در آب را میکشد و با داشتن یک لیوان مسی میتوانید آب سالم را با خیال راحت نوش جان کنید اگر به مدت 10 ساعت آب داخل ظرف مسی بماند خاصیت های زیادی ازجمله ضد سرطان، آنتی اکسیدان و ضد التهاب و … پیدا میکند.

کمک به هضم غذا

نگهداری آب داخل لیوان مسی و خوردن آن بعد از چند ساعت باعث دفع گازها و حرکت بهتر غذا در معده و کمک به هضم غذا میشود و مشکل سوء هاضمه را برطرف مینماید.

پیشگیری از پیری زودرس

مس به دلیل داشتن آنتی اکسیدان های قوی از بوجود آمدن چین و چروک پوست جلوگیری کرده و سلول های پوستی را بازسازی میکند و جای لک و آکنه و زخم را از بین میبرد و به دلیل تولید ملانین از پوست در برابر آفتاب محافظت میکند.

کاهش وزن

آبی که در لیوان مسی مینوشید علاوه بر اینکه سوء هاضمه را از بین میبرد باعث افزایش سوخت و ساز یا همان متابولیسم بدن و در نتیجه کاهش وزن میشود زیرا مس چربی ها را تجزیه میکند.
آیا میدانستید اگر آب حداقل به مدت 8 ساعت در لیوان مسی نگهداری شود کیفیت خاصی پیدا میکند زیرا مس فلز کمیابی بوده و برای بدن بسیار حیاتی است آب خوردن در لیوان مسی به شما آرامش می دهد و مس مورد نیاز بدن شما را تامین میکند.

این فنجان مسی مناسب برای نوشیدن آب ، دمنوش هاى گیاهی ، چاى و قهوه، شربت و … میباشد طعم متفاوت و جالب نوشیدنی را با این لیوان مسی فقط یکبار تجربه کنید و از آن به بعد ترجیح میدهد نوشیدنی ها را در آن میل نمایید.

خاصیت فلز مس گرم و خشک است و برای کسانی که مزاج بلغم و سرد دارند توصیه میشود در زمانهای گذشته مردم قبل از خواب ظرف مسی را آب کرده و آب داخل آن را در روز بعد قبل از صبحانه به صورت ناشتا می نوشیدند.

آبی که داخل ظرف مسی نگهداری شده التهاب لوله گوارشی را کاهش داده و مانع اسیدیته غذا شده و باعث هضم بهتر میشود برای کبد و کلیه بسیار مفید بوده و سیستم بدن را ایمن میکند.

هیچ محصولی یافت نشد.